Dezinfekce povrchů a ploch fogováním

Nabízíme plošnou bezchlorovou dezinfekci povrchů a ploch fogováním. Dezinfekce je účinná proti mikroorganismům, má baktericidní, virucidní a mykobaktericidní účinky. Vhodné použití školství, zdravotnictví, budovy veřejné správy, bytové domy, rekreační a ubytovací zařízení, veřejná i soukromá doprava, fitness, veterina a zemědělství, soukromé byty a další… Jedná se o dezinfekci prostor ,která vydrží až 21 dnů.

V případě zájmu volejte + 420 603 209 099 nebo pište na e-mail: uklid@alfabetaservis.cz

SANIT – AlR je bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením).

Tento způsob aplikace je vysoce efektivní, i protože zanechá polymerovou vrstvu. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textílie, guma ….).

Vlastnosti:

Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky.
Po aplikaci a po zaschnutí vznikne polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy (až 21 dnů).

Účinky:

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a mykobaktericidní účinky (60 min).

Vhodné použití:

Školství, zdravotnictví, veřejná správa, rekreační ubytovací zařizení, sportovní haly a fitness, veřejná i soukromá doprava, zemědělství a veterina, potravinářský a ostatní průmysl, bytové domy a další.

Telefonní kontakt

Kontaktujte nás
telefonicky na
+420 583 415 577
nebo
+420 603 886 666

Formulář kontakt

Nebo zkuste
využít naš online

formulář

Jednorázový úklid

Náš speciálně proškolený tým vám ušetří čas a postará se o jednorázový úklid interiéru, jako je mytí oken a dveří (vč. rámů), výloh, žaluzií, obkladů i svítidel, čištění koberců a čalouněného nábytku, odstranění barvy a žvýkaček, strojové mytí podlahových ploch, odsávání nečistot z klimatizace. Najmout si nás můžete i v případě potřeby dodávky toaletních potřeb, zametání venkovních komunikací, čištění fasád a střech, stěhování nábytku nebo údržby zeleně. Stálí zákazníci si mohou navíc objednat zimní údržbu komunikací. Jednorázový úklid provádíme v bytech, firmách i interiérech aut.

Zjistit cenu

Dlouhodobý úklid

Nejčastěji ho využívají firmy pro pravidelný úklid kancelářských prostor. Ale výjimkou nejsou ani domácnosti, které využívají našich služeb pro opakovaný úklid bytů. Pro speciální úklidové práce jsou proškolení zaměstnanci vybaveni veškerou potřebnou technikou a pomůckami.

Zjistit cenu