ht-top-bg

Chráněná dílna a náhradní plnění

Poskytujeme firmám náhradní plnění a nabízíme kompletaci a balení výrobků nebo jejích částí prostřednictvím chráněné dílny.

Nabízíme firmám a našim zákazníkům pomoc při personálních výkyvech. Zajistíme drobnou kompletaci zboží a produktů různých materiálů. Jsme schopni zabezpečit příjem, výstupní kontrolu i expedici.

Tyto práce provádíme v naší chráněné dílně a poskytujeme takto firmám náhradní plnění.

Telefonní kontakt

Kontaktujte nás
telefonicky na
+420 583 415 577
nebo
+420 603 886 666

Formulář kontakt

Nebo zkuste
využít naš online

formulář

Jednorázový úklid

Náš speciálně proškolený tým vám ušetří čas a postará se o jednorázový úklid interiéru, jako je mytí oken a dveří (vč. rámů), výloh, žaluzií, obkladů i svítidel, čištění koberců a čalouněného nábytku, odstranění barvy a žvýkaček, strojové mytí podlahových ploch, odsávání nečistot z klimatizace. Najmout si nás můžete i v případě potřeby dodávky toaletních potřeb, zametání venkovních komunikací, čištění fasád a střech, stěhování nábytku nebo údržby zeleně. Stálí zákazníci si mohou navíc objednat zimní údržbu komunikací. Jednorázový úklid provádíme v bytech, firmách i interiérech aut.

Zjistit cenu

Dlouhodobý úklid

Nejčastěji ho využívají firmy pro pravidelný úklid kancelářských prostor. Ale výjimkou nejsou ani domácnosti, které využívají našich služeb pro opakovaný úklid bytů. Pro speciální úklidové práce jsou proškolení zaměstnanci vybaveni veškerou potřebnou technikou a pomůckami.

Zjistit cenu